Sofiia Lupul z Grand Prix
w konkursie #ErasmusPoland Travel

2018-12-07
sofiia_lupul

#ErasmusPoland Travel to konkurs internetowy organizowany na Instagramie, który wygrała nasza erasmusowa studentka, Sofiia Lupul z Ukrainy!
Serdecznie gratulujemy!

Na czym polegał konkurs?

Celem konkursu była promocja wśród zagranicznych studentów ciekawych miejsc w Polsce i różnych sposobów na spędzanie wolnego czasu. #ErasmusPolandTravel to konkurs internetowy przeprowadzany na Instagramie. Udział w nim mogli wziąć wszyscy studenci zagraniczni uczący się w naszym kraju. Wystarczyło opublikować w popularnym serwisie społecznościowym zdjęcie z hasztagiem #ErasmusPolandTravel, a następnie wypełnić krótki formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie: www.polska.travel/en/erasmuspolandtravel. Studenci mogli zgłosić do konkursu nieograniczoną liczbę zdjęć.

Zdjęcia były oceniane w czterech kategoriach: turystyka aktywna, turystyka wiejska, turystyka zdrowotna oraz turystyka związana ze szlakami kulinarnymi. Fotografie musiały być związane z którąś z kategorii.

Konkurs wystartował 25 października i trwał do 21 listopada do godz. 10:30. Nagroda Grand Prix konkursu  to czterodniowy pobyt w atrakcyjnym miejscu w Polsce.

Link do zdjęć zwycięzców: https://www.polska.travel/en/erasmuspolandtravel/winners/

Sofiia Lupul z Grand Prix
w konkursie #ErasmusPoland Travel