Obwieszczenia

16.03.2020

Informacja dotycząca wstępnej listy kandydatów na Rektora

Uczelniana Komisja Wyborcza informuje, że do dnia 12.03.2020 zostało złożone jedno ważne zgłoszenie kandydatury na Rektora Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku.

Zgłoszonym kandydatem jest prof. ASP dr hab. Krzysztof Polkowski

pobierz

25.02.2020

Informacja dotycząca wyników wyborów w grupie doktorantów do kolegium elektorów.

Na spotkaniu wyborczym, które odbyło się 18.02.2020 zostali wybrani przedstawiciele w grupie doktorantów do kolegium elektorów:

Krzysztof Nowicki
Teresa Płotkowiak

21.02.2020

Informacja dotycząca wyników wyborów w grupie studentów Wydziału Malarstwa do kolegium elektorów.

Na spotkaniu wyborczym, które odbyło się 18.02.2020 zostali wybrani przedstawiciele w grupie studentów Wydziału Malarstwa do kolegium elektorów:
Marta Prabucka
Natalia Szerszeń
Justyna Rudzińska
Ewa Staśkiewicz
Kateryna Bisharieva

20.02.2020

Informacja dotycząca wyników wyborów w grupie pozostałych nauczycieli akademickich w grupie pracowników Wydziału Malarstwa do kolegium elektorów.

Na spotkaniu wyborczym, które odbyło się 20.02.2020 zostali wybrani przedstawiciele w grupie pracowników Wydziału Malarstaw do kolegium elektorów:

Daniel Cybulski
Filip Ignatowicz
Andrzej Karmasz
Marcin Zawicki

20.02.2020

Informacja dotycząca wyników wyborów w grupie pozostałych nauczycieli akademickich w grupie pracowników Wydziału Architektury i Wzornictwa do kolegium elektorów.

Na spotkaniu wyborczym, które odbyło się 19.02.2020 zostali wybrani przedstawiciele w grupie pracowników Wydziału Architektury i Wzornictwa do kolegium elektorów:

Marek Barański
Monika Zawadzka
Rafał Setlak
Jacek Ryń
Mikołaj Harmoza
Jakub Gołębiewski
Rafał Rzeczkowski
Mirosław Rekowski
Anna Wachowicz
Paweł Czarzasty
Filip Ludka
Michał Pecko
Katarzyna Przybył
Martyna Rajewska
Tomasz Zmyślony

19.02.2020

Informacja dotycząca wyników wyborów w grupie pozostałych nauczycieli akademickich w grupie pracowników Wydziału Rzeźby i Intermediów do kolegium elektorów.

Na spotkaniu wyborczym, które odbyło się 19.02.2020 zostali wybrani przedstawiciele w grupie pracowników Wydziału Rzeźby i Intermediów do kolegium elektorów:

Czarnecki Jarosław
Jastrzębska Martyna
Kul Julia
Anna Leśniak
Martian Honorata
Aniszewska Sylwia
Burdek Mariusz
Wiśniewska Małgorzata
Daniel Sobańska

18.02.2020

Informacja dotycząca wyników wyborów w grupie studentów Wydziału Grafiki do kolegium elektorów.

Na spotkaniu wyborczym, które odbyło się 18.02.2020 zostali wybrani przedstawiciele w grupie studentów Wydziału Grafiki do kolegium elektorów:

Kamil Kak
Iga Sewruk
Magdalena Meronk
Barbara Sidor
Magdalena Bojara
Alicja Krokowska
Karolina Turek
Paweł Pacholec
Karol Polak

18.02.2020

Informacja dotycząca wyników wyborów w grupie studentów Wydziału Architektury i Wzornictwa do kolegium elektorów.

Na spotkaniu wyborczym, które odbyło się 18.02.2020 zostali wybrani przedstawiciele w grupie studentów Wydziału Architektury i Wzornictwa do kolegium elektorów:

Oliwia Baranowska
Nikodem Mruczkowski
Zuzanna Karpińska
Martyna Golińska
Piotr Banaś
Alicja Zdrojewska
Julia Ponczek
Paulina Jasińska
Julia Kopacz
Julia Sieńkowska

18.02.2020

Informacja dotycząca wyników wyborów w grupie studentów Wydziału Rzeźby i Intermediów do kolegium elektorów.

Na spotkaniu wyborczym, które odbyło się 18.02.2020 zostali wybrani przedstawiciele w grupie studentów Wydziału Rzeźby i Intermediów do kolegium elektorów:

Paweł Gostomski
Robert Brik
Katarzyna Lewkowicz
Piotr Krauze
Emilia Rodziewicz
Michalina Chwalisz

18.02.2020

Informacja dotycząca wyników wyborów w grupie pozostałych nauczycieli akademickich w grupie pracowników Wydziału Grafiki do kolegium elektorów.

Na spotkaniu wyborczym, które odbyło się 18.02.2020 zostali wybrani przedstawiciele w grupie pracowników Wydziału Grafiki do kolegium elektorów:

Łukasz Butowski
Kamil Kocurek
Kowalewska-Chojnowska Edyta
Lewalski Karol
Podkościelny Patrycja
Aleksandra Prusinowska
Adam Świerzewski
Robert Turło
Emilia Wernicka
Michał Wirtel

17.02.2020

Informacja dotycząca wyników wyborów w grupie Jednostek Pozawydziałowych do Kolegium Elektorów

Uczelniana Komisja Wyborcza informuje, że na spotkaniu wyborczym, które odbyło się 17.02.2020 zostali wybrani przedstawiciele do Kolegium Elektorów:

Anna Polańska
Katarzyna Lewandowska

11.02.2020

Informacja dotycząca wyników wyborów w grupie pracowników niebędących nauczycielami akademickimi do kolegium elektorów

Na spotkaniu wyborczym, które odbyło się 11.02.2020 zostali wybrani przedstawiciele w grupie pracowników niebędących nauczycielami akademickimi do kolegium elektorów:

Mariusz Galica
Marzena Kołodziejska
Mirosław Maszota
Patrycja Ossolińska
Aleksandra Paciorkiewicz
Jolanta Stasiak-Sopolińska
Hanna Świętnicka
Agnieszka Świętojańska-Łuć