"Do trzech razy sztuka" - Katarzyna Jóźwiak- Moskal

2017-10-03
Katarzyna Jóźwiak Moskal

WL4 Przestrzeń Sztuki i Fundacja Wspólnota Gdańska zapraszają na wystawę ceramiki Katarzyny Jóźwiak -Moskal.
Wernisaż w piątek 6 października o godz.19.04, Galeria WL4
ul. Wiosny Ludów 4, Gdańsk.

„Do trzech razy sztuka” to kontynuacja „Po rozmawiaj my” - wystawy , która odbyła się dokładnie rok temu w Galerii ASP na ul. Chlebnickiej. To próba dopełnienia i może spuentowania cyklu prac dotyczących trudnego problemu porozumiewania się. Ceramiczna materia trwała i krucha jednocześnie, wydaje się być odpowiednim medium do przeniesienia w przestrzeń rzeźby rozterek związanych z tym tematem.

Katarzyna Jóźwiak-Moskal. Studia na Wydziale Rzeźby PWSSP w Gdańsku ( obecnie ASP ), dyplom w pracowni rzeźby prof. F. Duszeńki w 1986 r. Od 1987 zatrudniona w Pracowni Ceramiki Artystycznej na Wydziale Rzeźby i Intermediów.

"Do trzech razy sztuka" - Katarzyna Jóźwiak- Moskal