Aktualności

Konkurs: dyplomy AiW na Gdynia Design Days

2017-05-26
Gdynia Design Days

UWAGA KONKURS! Dyplomy absolwentów Architektury i Wzornictwa na Gdynia Design Days!
regulamin i formularz do pobrania poniżej.
termin nadsyłania prac: 17.06.2017

Czym jest wzornictwo? - to pytanie często zadawane przez komisję podczas egzaminów wstępnych na ASP. Z odpowiedzią zmagają się jednak nie tylko potencjalni przyszli projektanci, ale cała branża projektowa i świat naukowy.

W czerwcu ponad 140 studentów obroni swoje prace dyplomowe. Metody pracy młodych projektantów są różne: eksperymenty, prototypy, obserwacje socjologiczne, prognozowania ekonomiczne, próby udoskonalania teraźniejszości , zarządzanie procesem. Wystawa zaprezentuje przegląd konkursowych projektów absolwentów Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku kierunków: Wzornictwo, Architektura Wnętrz i Architektura Przestrzeni Kulturowych. Wyboru 20  zakwalifikowanych do wystawy prac dokona jury.

Wybrane prace pomogą nam uzyskać odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania w kwestii wzornictwa: Kim jest absolwent studiów projektowych na ASP i czym jest design?

Wręczenie nagród w konkursie DYPLOMY ASP: ARCHITEKTURA I WZORNICTWO 2017 odbędzie się 30 czerwca - podczas otwarcia festiwalu Gdynia Design Days 2017.

 

Załączniki:

Regulamin – pobierz

Formularz – pobierz