Prace studentów ASP na UG - ZAPROSZENIE

19 listopada 2010

Uniwersytet Gdański chciałby prezentować Państwa prace na terenie swoich obiektów.

W tej chwili poszukuję obrazów, grafik, rzeźb, instalacji - wszystkich możliwych technik i rozmiarów prac - do stworzenia kolejnego katalogu 'on-line". Część prac Uniwersytet chciałby prezentować na terenie Pałacu w Leźnie, gdzie często organizowane są konferencje etc. Moglibyście Państwo prace również sprzedawać (kontakt bezpośrednio od osoby zainteresowanej do studenta).

Jeżeli kogoś ta oferta interesuje bardzo proszę o przesłanie zdjęcia dostępnych prac wraz z pełnym opisem:

1) imię nazwisko

2) telefon kontaktowy

3) tytuł pracy

4) technika

5) wymiar

6) ewentualne wskazówki co do terminu wypożyczenia, np.: praca będzie musiała wrócić na obronę dyplomu w czerwcu / praca będzie pokazywana w MOMA w Nowym Jorku w kwietniu - itp.

7) czy praca jest na sprzedaż, jeśli tak - to w jakiej cenie - ewentualnie czy chcecie Państwo zostawić kontakt do stworzenia innej pracy na zamówienie - ?

TERMIN NADSYŁANIA PRAC DO 28 LISTOPADA !!!

ZAINTERESOWANYCH PROSZĘ O PRZESŁANIE MAILA Z 7 PUNKTAMI NA ADRES: monika.weber@asp.gda.pl